Stáhněte si e-book zdarma

Jak začít psát?

Klíč k tvorbě přitažlivých, čtivých a samozřejmě sexy textů. Pro všechny, kdo chtějí zlepšit psaný projev a rozvíjet svou kreativitu. Skočte se mnou do světa písmenek, zatančíme si? Návod s praktickým cvičením pro šťavnatý obsah je tu!

Co se v e-booku dozvíte?

Jak začít psát

a neztratit motivaci

Jak rozvíjet kreativitu

a nakopnout vnitřního tvůrce

Jak se vyhnout chybám

a psát texty, které jsou sexy

0
pisálků
už četlo tento ebook

Co o eBooku říkají čtenáři?

Ebook jsem přečetla, spíš jsem se jím v tanečním rytmu, který udával, protancovala, a nemám slov. Nevím, co bych na to řekla. Je to dokonalé. Krásné, harmonické, jemné a přitom úderné. Obsahově naprosto přesné, jasné, dynamické. Není to e-book, je to dílo. Skoro hudební nástroj. Plus ty super pracovní usměvavé listy. Celé je to pojato velmi kreativně a je to velmi povedené a inspirativní.
Radka www.vitaastro.com
Chci ti moc poděkovat za ebook Jak začít psát, protože mně osobně dal mnoho informací, které jsem nevěděla – a to píšu vcelku ráda a často. Píšu knihu a po přečtení tvého ebooku jsem si ho musela vytisknout, abych si vždy připomněla, co hodnotného mi dal. Také mě překvapily pracovní listy, u kterých jsem se uvolnila a zároveň zahřála mozkové závity. Klobouk dolů a velmi děkuji.
Štěpánkawww.stepankavernerova.cz
E-book Jak začít psát od Vendulky Jelínkové je příjemným pohlazením po duši. Přečetla jsem ho jedním dechem. Obsahuje nejen nápady, jak se při psaní vypořádat se záludnými překážkami, ale také konkrétní tipy na to, jak tvořit čtivé texty, jak si cizelovat své autorské dovednosti, podpořit svou kreativitu a čemu se při psaní vyhnout. Jako čtenář odcházím s úsměvem a chutí vrhnout se do dalšího psaní. Děkuji a doporučuji.
Petrawww.englishka.cz
Jakožto člověk, který miluje psaní a živí se jím si přirozeně hledám informace k dalšímu progresu svých znalostí. EBook Jak začít psát sexy texty mě strhnul už svým názvem. Jeho pozitivní energie a shrnutí tipů pro snadné psaní využiji prakticky denně. Mockrát děkuji za super informace a neuvěřitelně hřejivou atmosféru celého projektu 365 úsměvů, ráda si vždy přijdu pro inspiraci!
Denisawww.denisabikarova.cz
Tvoj eBook som "zhltla", čítal sa úplne sám. Pre tých, ktorí naozaj potrebujú nakopnúť k písaniu je to pravé orechové. Páči sa mi celý grafický dizajn, je jednoduchý, má v sebe čisté línie, skvelé sú Tvoje tipy a pracovné listy. Našla som v ňom kus srdca a dobré rady, ktoré ma nadchli. Keď mám krízu v písaní alebo mi jednoducho vbehnú do cesty prekážky, ktoré mi tvoriť bránia, Tvoj eBook ma vždy dokáže motivovať, a dá mi silu vytrvať, vydržať a hľadať iné cesty. Je to "len" eBook o tom, ako sa zlepšiť v písaní, vidím v ňom však návod aj na to, ako si dokázať život viac užívať. Ďakujem Ti zaň.
Janawww.janahanusova.cz